TRENING

W piątek 9.10. o godz. 17:30 odbędzie się TRENING naszej drużyny. Będzie to już ostatni trening, a niedzielny mecz będzie ostatnim meczem rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Na ligowych boiska zobaczymy się dopiero marzec/kwiecień 2016 roku. Zanim jednak długa przerwa to rozegramy 9 kolejkę gier, w której na własnym stadionie podejmiemy Iskrę Wróblik Szlachecki.

PUBLICZNE ROZPRACOWANIE RYWALA:

- Nazwa:"Iskra" Wróblik Szlachecki,

- MIejsce: 9,

- Liczba zdobytych punktów: 3,

- Liczba zwycięstw: 0,

- Liczba remisów: 3,

- Liczba przegranych: 4,

- bilans bramkowy: 9-15 (-6).

- liczba wspólnie rozegranych meczów: 0.

Teraz trochę o drużynie. Jest to jedna z dwóch (obok Wzdowa) drużyna, która jeszcze w tym sezonie nie wygrała meczów. Wyrwała jednak trzy remisy: Suchodół (2:2), Bóbrka (1:1), Wzdów (1:1). Zremisowała, więc z drużynami, z którymi my wygrywaliśmy. Niech Was nie myli przedostatnie miejsce. Myślę, że każdy dobrze pamięta wyjazdowy mecz do Wzdowa, który miał być bardzo łatwy, przypomnę wygraliśmy=wymęczyliśmy 0:1 po bramce Wojtka Żukowskiego. Mecz ten na pewno nie będzie należał to łatwych. Mamy jednak: swój stadion, praktycznie pełny skład i ostatnią szansę na zdobycie punktów w tej rundzie. Walczymy !!!!