TRENING

Przypominam zawodnikom, że 18 września (piątek) o godz. 17:45 na naszym stadionie odbędzie się kolejny TRENING. Frekwencja jest tym bardziej ważne, że, iż, ponieważ w tym tygodniu przyjdą zamówione jakiś czas temu nowe koszulki meczowe. Komplety planujemy rozdać właśnie na piątkowym treningu. Zapraszamy, pozdrawiamy.

Dodamy tylko, że po niedzielnym zwycięstwie awansowaliśmy na drugą pozycję, mamy tyle samo punktów co prowadząca Milcza. "Orzeł" ma jednak lepszy bilans meczów bezpośrednich. Cieszy także forma naszych napastników Wojtek ma już 4 bramki (w poprzednią i następną niedziele pauzuje jednak za czerwoną kartkę),a rewelacja sezonu Dominik Blecharz ma tych bramek już 5 i jest samodzielnym królem strzelców naszej drużyny.

TO PAMIĘTAJCIE W PIĄTEK TRENING !!!!