SPARINGOWA META - SPARING 3.04.2016R.

Podsumowanie poprzednich sparingów:

20.03.2016r.(niedziela): Nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Kombornią. Mecz ten wygraliśmy 0:3, a trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Bartłomiej Petyniak. Mecz ten możemy zaliczyć na pewno na plus, szczególnie dla obrony, która zagrała na zero, pomimo licznych ataków gospodarzy. Cieszyła także skuteczność (3 wyjazdowe bramki).

26.03.2016r. (Wielka Sobota): Nasza drużyna zmierzyła się również na wyjeździe z drużyną z Wysokiej Strzyżowskiej. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy po licznych sytuacjach zdołali strzelić tylko dwie bramki. Nasza drużyna strzeliła jedną bramkę(bramka-Mikołaj Kopko), lecz sytuacji było więcej, co także cieszy. Kolejny sparing na plus dla obrony oraz bramkarza, którzy wykonali kawał dobrej roboty. Wynik: 2:1.

3.04.2016r.(NIEDZIELA) GODZ. 13:00 CHLEBNA: Nasz ostatni sparing rozegramy z "CHLEBIANKĄ" CHLEBNA, czym zakończymy nasz okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Początek meczu o godz. 13:00 na stadionie w Chlebnej.

Jak tam dojechać? Jedziemy ulicą Krakowską w Krośnie, na światłach obok Carrefoura jedziemy w prawo (w kierunku Turaszówki). Następnie Aleją Jana Pawła cały czas prosto. W Potoku skręcamy w lewo na Jedlicze (w ul. Brzozową). Następnie cały czas prosto, czym dojedziemy do Chlebnej. ( Węglówka-Chlebna 23km.)

* Zawodnicy zbiórka o godz. 12:00 na kopalni.

** Gramy w zielonych koszulkach.

TO BĘDZIE JUŻ NASZ OSTATNI SPARING, ZA TYDZIEŃ LIGA! 10 KWIETNIA:

"ORLEW" SUCHODÓŁ vs "ROTAR" WĘGLÓWKA - MUSISZ TAM BYĆ!!!