Sparing nr 2

Iskra Iskrzynia - Rotar Węglówka 4-3 (0:1)

Bramki dla Rotaru: W. Żukowski W. Żukowski B. Petyniak

Skład: M. Kowalski - P. Gazda, M. Petyniak, B. Petyniak, P. Pudło - A .Nykyforuk, Zawodnik Testowany, H. Śmigiel, D. Noga - Zawodnik Testowany, W. Żukowski oraz Zawodnik Testowany, W. Dytko, K. Rysz

W niedzielne przedpołudnie nasza drużyna rozegrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem zmierzyliśmy się w derbach gminy w Iskrzyni z bardzo mocna tamtejszą Iskrą (3 miejsce w A klasie krośnieńskiej). Po raz kolejny trener sprawdzał kilku nowych Zawodników. Mecz bardzo żywy i dużo sytuacji podbramkowych. Niestety brakło skuteczności gdyż w samej drugiej połowie mieliśmy przynajmniej 4 niewykorzystane setki...ale gra naprawdę mogła się podobać co bardzo cieszy. Wynik mógł być na naszą korzyść, ale nie wykorzystane sytuacje i chęć dania gry młodszym przechyliło szale na korzyść gospodarzy. Już w najbliższą niedzielę czeka nas kolejny, a zarazem ostatni sprawdzian przed historycznym debiutem w B klasie z ligowym rywalem w Komborni. Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców.