SPARING NR 1 - ISKRZYNIA

Dla nas jest to pierwszy sparing, inaugurujący nasze tegoroczne spotkania. Na pierwszy ogień idzie nasz bardzo dobry przyjaciel "ISKRA" Iskrzynia. Wszyscy chyba pamiętamy nasze ligowe potyczki z tą drużyną, zawsze było ciężko, zawsze na granicy, zawsze były WIELKIE emocje. Jednak ZAWSZE mecze były rozgrywane w atmosferze przyjacielskiej, z ogromny respektem oraz szacunkiem dla rywala. "ISKRA" 2 lata temu rozpoczęła szybką jazdę w górę ligowych szczebelków i o ile dwa lata temu byli w naszej C-klasowej grupie o tyle dzisiaj są już na bardzo dobrym 5 miejscu, ale w A-klasie.  Nasza pozycja w ligowej tabeli też trochę się zmieniła, jak wiemy tak dobrze jeszcze nigdy  nie było, lecz nie osiadamy na laurach i rozpoczynamy ciężkie treningi, aby do rundy wiosennej przystąpić w pełni sił do boiskowej walki.

LZS "ROTAR" WĘGLÓWKA vs "ISKRA" Iskrzynia - 14.02.2016r. (niedziela) 14:00 , Krosno Euroboisko ul. Bursaki

* Zawodnicy zbiórka o godz. 13:00 na kopalni!

* *Gramy w komplecie: zielone koszulki-czarne spodenki-getry wedle uznania.