Jutro gramy

Jutro (niedziela) o godz. 13:00 zagramy pierwszy mecz w tym roku. Naszym pierwszym rywalem będzie drużyna z Jasienicy Rosielnej. "Błękitni" to solidny A- klasowy zespół, który na pewno nie przyjedzie do Węglówki podziwiać pięknych krajobrazów. Jestem pewien, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko, dla nas najważniejsze jest jednak, aby tym meczem zainaugurować zimowe przygotowania do rundy wiosennej sezonu 14/15, do którego przypomnę zostało już tylko nieco ponad miesiąc. W sobotę o 14 porządkujemy trochę stadion, wiec kto może w miarę możliwości to niech się pojawi. Pomimo, że jest to sparing i wynik jest tu rzeczą drugorzędną to i tak BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW DO ZOBACZENIA SWOJEJ DRUŻYNY, Z NOWYMI JUŻ TRENERAMI:)